Balçova Arçelik Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

İşinde uzman ve kaliteli iş yapan tecrübeli kadromuz ile size hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Önceliğimiz kaliteli iş yapmak ve müşteri memnuniyetidir.

Güzel İzmir’in en güzel ilçelerinden birisinde Arçelik Balçova Servisi olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Arçelik Balçova Servisi olarak her türlü arçelik beyaz eşya ve klima bakım, tamir ve onarım işlemi itina ile yapılır.

Arçelik marka ürünler diğer ucuz beyaz eşya markalarına göre daha uzun ömürlü ve daha sağlamdır.

Ancak ne kadar sağlam ve kaliteli olurlarsa olsunlar bazen fabrikasyon hatasından veya kullanıcının uygun kullanmamasından veya ortam koşullarından dolayı arızalanabilir.

Arçelik klimalar arızalandığı zaman yapılması gereken ilk şey eğer klimanın garantisi varsa Arçelik yetkili servisini arayıp ürünün arızasını bildirmek olmalıdır.

Eğer garantisi bitmiş ise herhangi bir özel servise gidip Arçelik klimanızın arızalandığını bildirmeniz yeterli olacaktır.

Balçova Arçelik Klima Servisi

Arçelik klimalar her klima olduğu gibi yıllık düzenli bakıma ihtiyaçları vardır. Eğer klimanızı sürekli kullanıyorsanız sizinde yapabileceğiniz işlem olan filtre yıkama işlemini 2 ayda 1 defa olmak kaydı ile düzenli olarak filtrelerinizi temizlemelisiniz.

Daha detaylı ve kaliteli bakım yapmak adına Arçelik Balçova Servisini arayıp, klimanıza bakım yaptırmanız gerektiğini bildirmeniz gereklidir.

Arçelik Balçova Servisi ekip arkadaşlarımız gün içerisinde veya servislerin durumuna göre ertesi gün gelip klimanızı özel kimyasal klima temizleme spreylerini ve ilaçlarını kullanarak daha detaylı ve hijyenik bir şekilde bakımını yapacaktır.

Klimanız yeteri kadar soğutmuyorsa veya ısıtmıyorsa ekip arkadaşlarımız klimanızın sorununu tespit edip sorunu hemen çözecektir.

 

Sending
User Review
5 (3 votes)

3 Comments

  1. Mehmet Şubat 13, 2020
  2. ali Şubat 13, 2020
  3. SElim Mart 18, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!