Balçova Beko Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Balçova Beko Servisi olarak her türlü beko beyaz eşya tamiri, arıza, onarım, bakım işlemleri itina ile yapılır. Beko bir dünya markasıdır, ancak her dünya markasının olduğu gibi beko markasınında ufak tefek hataları olabilir. Uzun kullanımdan kaynaklı veya bazen kullanıcıların cihazları bazen gereğinden fazla yüklenmesinden kaynaklı olarak beyaz eşyalar beko çamaşır makinesi veya beko klimalar bozulabiliyor.

Bazı arızalanmalar ise fabrikasyon hatası yani parçaların tahmin edilenden daha hızlı bozulmasından dolayı kaynaklanabiliyor.

Böyle durumlarda yapılması gereken hareket Balçova Beko Servisini arayıp arızanızı bildirmek ve servisin evinize veya iş yerinize gelmesini beklemek olacaktır.

Balçova Beko Servisi, servis durumunun yoğunluğuna göre ertesi gün gelebilir ancak %95 ihtimalle gün içerisinde arızanızı çözmeye geleceklerdir.

Balçova Arçelik Beko Servisi

Her iki markanın Arçelik ve Beko’nun aynı isim altında anılmalarının temel sebebi ikisi de Koç holding grubunun birer markalarıdır. Bu yüzden ne kadar çalışanlar ve fabrikalar ayrı olsada aynı holding altında bulunduklarından sanki ikisi aynı markaymış gibi lanse ediliyor.

Balçova Beko Arçelik Servisi olarak uzman ve kaliteli servis kadromuzla sizin için her zaman buradayız.

Balçova Beko Klima Servisi

Beko klimalar ne kadar kaliteli olsada her klimada olduğu gibi bu klimalarında zamanı geldiğinde periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yılda en az 2 defa yaz başında ve kış başında ortalama 6 ayda bir defa arçelik beko klima bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima bakımlarının yaptırılmadığı takdirde, klima filtrelerinizde biriken toz taneleri zamanla klimanızın hava almasını engelleyerek performans kaybına yol açmaktadır aynı zamanda bakımı yaptırılmayan beko klimalarda veya arçelik klimalarda biriken toz tanelerinden dolayı havaya temiz üflemesi gerekirken tozlu ve pis hava üflemesi muhtemeldir.

Buda sizin hasta olmanıza sebep olur, klimalı bir ortamda gün boyu bulunan bir insan için çok önem teşkil etmektedir. Gözle görülmeyen, incecik klima filtresinden geçen tozlar havalarda uçuşurken burnuzumun yakalayamadığı toz taneleri uzun vadede ciğerlerimizde problem yaratır, bizi hasta ederler.

Her ne olursa olsun yılda en az 2 defa klimanıza temel bakım yaptırmalısınız ve en az 2 ayda bir defa klimanızın filtrelerini temizlemelisiniz.

Klimanızın filtrelerini iç ünitenin kapağıını kaldırdıktan sonra kolayca çıkararak,  musluğun altında gezdirip yıkayarak temizleyebilirsiniz ancak detaylı temizlik için Balçova Beko Servisini çağırmanız gerekmektedir.

Beko klima bakımları özel kimyasallar ile klimanızın iç ünitesindeki en ufak parçasına kadar fırçalar aracılığıyla temizlenmektedir.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko’nun en çok satan ürünlerinden bir tanesi olan beko bulaşık makineleri çok kalitelidir. Bazı durumlarda çıkarması gayet muhtemeldir.

Bulaşık makinenize, tabaklarınızı ve tencerelerinizi sudan geçirmeden direk koyarak makinenizi çalıştırdığınız zaman beko bulaşık makinenizin filtreleri tıkanacaktır, buda bulaşık makinenizin ömrünü azaltır.

Bulaşık makinenizin filtrelerini düzenli olarak temizlemelisiniz aynı zamanda bulaşıkları sudan geçirmeden içerisine koymamaya özen göstermelisiniz.

Sending
User Review
5 (2 votes)

One Response

  1. Yiğit Mart 12, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!