Balçova Bosch Servisi

Sending
User Review
5 (4 votes)

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Balçova Bosch Servisi her türlü Bosch Klima, Bosch Çamaşır makinesi ve diğer Bosch marka beyaz eşyaların tamir, bakım ve tadilat işlerini itina ile yapar.

Zamanla bozulan, arızalanan veya bakım yapılması gereken tüm beyaz eşyalarınız için Balçova Bosch Servisi olarak bir telefon uzaktayız.

Bosch klimalar bazen fabrikada üretim hatasından kaynaklı bazen de uzun süre kullanıma dayalı aşınmadan dolayı arıza yapabilir böyle durumlarda klimanıza kendiniz müdahale etmek yerine en yakın Balçova Bosch Servisini aramanız daha sağlıklı olacaktır.

İşinde uzman ve kaliteli ekibimiz, daima kendisini geliştiren ve teknolojiye ayak uyduran ustalarımız size en iyi hizmeti verecektir.

Klimalarınız genelde düzenli bakım yaptırılmadığı için arızalanmaktadır. Klimalarınıza bakımlarını periyodik olarak yaptırmalısınız.

Eğer klimanızı yaz kış sürekli kullanıyorsanız yılda en az 2 defa bir yaz mevsiminin başlangıcı haziran gibi birde kış mevsiminin başlangıcı kasım-aralık ayı gibi bakım yaptırmalısınız.

Balçova Bosch Klima Servisi

Bakımı düzenli olarak yapılmayan klimada sürekli olarak filtrelerinde bizim göz ile göremeyeceğimiz ancak filtrelerin yakalayabildiği tozlar birikir belli bir süre sonra bu bakımı yapılmayan klimalardaki toz ve kir klimanızı boğmaya başlar, buna istinaden klimanızın performansı düşecektir.

Klimanız yeteri kadar ısıtmayacak veya soğutmayacaktır. Yılda 2 defa Balçova Bosch Servisini çağırdığınız takdirde klimanıza en iyi bakımı yapacağından emin olabilirsiniz.

Özel klima bakım spreyleri ve kimyasal ilaçlarımız ile klimanızın en içindeki sensörden tutun en dışındaki plastiklere varasıya temizlenecektir. Aynı zamanda dış üniteniz erişilebilir konumdaysa dış ünitenizin de bakımı yapılması sağlanacaktır.

Balçova Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Genelde sık karşılaşılan bosch çamaşır makinesi arızası, makinenin suyu boşaltmaması, çamaşırları düzgün sıkmaması veya su almaması. Müşterilerimiz genelde bu tarz şikayetler üstüne aramaktadır.

Bosch çamaşır makinesi arızaları genelde müşterinin makineyi yanlış kullanmasından kaynaklanıyor.

Makinanın kapasitesi 6 kilo kuru çamaşır almakta olan makineye müşteri nadiren de olsa daha fazla çamaşır koyduğu için zamanla aşınan amortisörler artık kazanı taşıyamaz hale geliyor ve makineden aşırı gürültülü sesler çıkmaya başlıyor aynı zamanda makineniz sabit değilse sağa sola hareket etmeye başlıyor buda makineye fiziki olarak zarar vermenin yanı sıra hareket ederken bağlantı noktalarınada zarar veriyor, su boruları ve kabloları gerilmeden dolayı kopuyor veya deliniyor.

Delinen su borusundan su akmaya başlıyor ve güzelim banyonuz bir anda pis su ile doluyor.

En çok müşteri hatalarından birisi ise çamaşır makinesine, çamaşırları atarken pantolonlarının ceplerini kontrol etmemesinden kaynaklanıyor, ceplerde unutulan bozuk para, çakmak, duruma göre vida, çivi, iğne gibi cisimler makinenizin içine kaçıyor, belli bir süre sonra pompada biriken bu cisimler makinenizin çalışmasına olumsuz etki yaratıyor.

Bu tarz durumlarda yapmanız gereken tek şey Bolçova Bosch Servisini aramak ve arızayı bildirip servis elemanlarının müdahele etmesini sağlamanız olacaktır.

3 Comments

  1. ali Şubat 18, 2020
  2. mehmet Mart 12, 2020
  3. selim Nisan 6, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!