Balçova Mitsubishi Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Balçova Mitsubishi Servisi olarak her zaman balçova halkının hizmetinde olmaktan gurur duyarız. Mitsubishi Servisi olarak uzman ekibimiz ve deneyimli kadromuz ile Balçova halkının hizmetindeyiz.

Önceliğimiz tamamen müşteri memnuniyeti ve kalite üstüne kurulmuş olan Balçova Mitsubishi Servisi kadromuz ile her türlü Mitsubishi Klima tamiri ve bakımı itina ile yapılır.

Hemen destek almak ve servis çağırmak için çağrı merkezi numaralarımızı arayabilir bize sorununuzu belirtip servis elemanlarımızın adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz.

Balçova Mitsubishi Servisimize en çok Mitsubishi Klimalar gelmektedir. Genel olarak ülkemizde en çok kullanılan beyaz eşyalardan birisi olan mitsubishi klimalar zamanla performansından düşüş yaşamaktadır, bu performans düşüklüğünün sebebi klimaya düzenli periyotlarda yapılmayan bakımlardan kaynaklanmaktadır.

Klimanızın performansını sabit tutmak ve düşmesini engellemek istiyorsanız klimanızı aldıktan sonra belli aralıklarda filtresini temizlemeniz gerekmektedir.

Balçova Mitsubishi Klima Servisi

Balçova izmirin güzide ilçelerinden birisidir, özellikle yazın kavurucu ve bunaltan havasından kurtulmak adına birçok kişi evine veya işyerine klima taktırıyor. Düzenli olarak klima kullanımında en yüksek performansı almak için yaz ve kış mevsim başlangıçlarında klimanıza bakım yaptırmanız şarttır.

Detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

Balçova Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi klima bakımlarında en büyük unsur klimanızın tüm parçalarının dezenfekte edilip edilip edilmediğidir.

Klimanıza ilk başta bakım yaptırılmasının sebebi klimanızın çalıştığı süre boyunca filtre edip temizlediği havanın bakterilerinden arındırılmasıdır.

Balçova Mitsubishi Servisi olarak evinize veya işyerinize geldiğimiz zaman özel klima bakım kimyasal sıvıları ile beraberiç ünitenizin her parçası ayrılır, bu ayrılan parçalar özel dezenfektan sıvısı ile temizlenir. Klimanızın iç tarafında kalan serpantin kısmı ise dezenfektan sıvı ile iyice köpürtülüp biriken bakterilerin temizlenmesi sağlanır. Bu işlemlerin tamamı bulunduğunuz yerde gerçekleştirilir.

Klimanızın dezenfekte edilen parçaları durulandıktan sonra hepsi yerine yerleştirilir.

Klimanızın havayı soğutması ve ısıtmasını sağlayan gaz kontrol edilir, eksik ise takviye yapılır ve klimanızın çalıştığı kontrol edildikten sonra teslim edilir.

Mitsubishi Klimanıza bakım yaptırmanızı önermemizin bir diğer sebebi bazı parçaların klimanız içerisinde zamanla eskimesi ve klimanıza negatif etkisinin bulunmasını engellemek adına bunların tespitini sağlamaktır.

Yerinde Tamir Hizmeti

Balçova Mitsubishi Servisi olarak arıza yapan ürününüzün öncelikle bulunduğu yerde tamir etmeye çalışıyoruz. Sizden aldığımız şikayete göre yedek parçalarımız ile adresinize geliyor, ardından cihazı inceliyoruz bulunduğu yerde değiştirme imkanımız varsa ise gözünüzün önünde hemen değiştirip hızlıca size tekrardan kullanmanız için sunuyoruz.

Eğer cihazınız düşündüğümüzden daha detaylı incelemeye gerek duyuyorsa atölyemize alınıp, ilgili tamiri atölyede tamamlayıp, her türlü test ve kontrollerin ardından cihazı size teslim ediyoruz.

Eğer sizinde hala Mitsubishi marka biz klimanız yoksa, klimaları veya diğer mitsubishi ürünlerini incelemek için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

https://klima.mitsubishielectric.com.tr/tr

Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

Hemen Arayın!