Balçova Vestel Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Türkiyenin en çok kullanılan yerli ve milli markası Vestel ürünleri bazen arızalanabilir. Yaygın servis ağı ile istediğiniz zaman Vestel ürününüzü garanti kapsamında veya garantisi bittiyse kapsam dışında da olsa ürününüzü tamir ettirebilirsiniz.

Balçova Vestel Servisi olarak uzman ve kaliteli servis elemanlarımız ile sizin için en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için buradayız. Sizin istekleriniz bizim işimizdir.

Vestel kalitesinde ürünleri her servise teslim edemezsiniz, tamir edilsin diye verilen cihazlardan güvenilir olmayan servisler işlerine yaracak bazı parçaları alıp yerine 2. sınıf kalitede parçalar ile değiştirebilmektedirler.

Vestel Balçova Servisimiz nasıl hizmet verir?

Servisimizi arayıp arıza kaydı oluşturduktan sonra gün içerisinde ekip arkadaşlarımız evinize gelir, ardından vestel marka cihazınızda arıza tespiti yaparak mümkünse evinizde anında tamir ederek cihazınızı test edip size yapılan değişiklikleri, değiştirilen parçaları ve yapmanız gereken işlem varsa bu konular hakkında sizi bilgilendirirler.

Eğer evinizde tamir edilemeyecek durumda ise, Vestel marka cihazı alıp atölyede tamir edip ilgili test ve  kontrolleri yapıldıktan sonra evinize tekrardan getirirler.

Balçova Vestel Klima Servisi

Her klimada olduğu gibi Vestel Klimalarda bakıma ihtiyaç duyarlar, klimanızdan tam şekilde verim almak istiyorsanız yılda en az 2 defa Balçova Vestel Servisi tarafından klimanızın bakımı ve gaz kontrolü yapılmalı.

Gelen ekip arkadaşlarımızın klimanızın iç ünitesini ve içerisindeki aksamları özel klima bakım spreyleri ve kimyasal ilaçlarını kullanarak bakım işlemini gerçekleştirirler. Bu işlem sonrasında klimanızdaki tüm mikrop ve bakteriler yok olacaktır.

Eğer klimanıza düzenli olarak bakım yaptırmazsanız klimanızın filtrelerinde ve içerisinde biriken toz taneleri zamanla klimanızın hava üflemesi ile gözle görülemeyecek şekilde size üfleyecektir. Klimanızın size üflediği bu toz tanelerini ciğerlerinize zarar verecektir.

Daha sağlıklı ve verimli vestel klimalar için Balçova Vestel Servisini arayın.

Sending
User Review
5 (2 votes)

2 Comments

  1. Cihan Şubat 18, 2020
  2. Ali Mart 6, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!