Bornova Arçelik Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Bornova Arçelik Servisi olarak daima sizinle beraberiz. Arçelik marka beyaz eşyanız veya klimanız bazen arıza yapabilir.

Arçelik Klimanız, Arçelik çamaşır makineniz yada arçelik marka buzdolabınız arıza yaptığı zaman bizi aramanız yeterlidir.

Bornova Arçelik Servisi olarak her zaman sizin daha iyi bir hizmet alabilmeniz için çabalıyoruz. Alanında uzman ve yetkili servis kadromuz ile daima sizin hizmetinizdeyiz.

İzmir arçelik bornova servisi olarak tamir ve bakımını yaptığımız ürünlerin aynı arızadan dolayı hata vermesi yada bozulması durumunda tekrardan ücretsiz olarak tamir ve parça değişimini yapıyoruz.

İzmir ve Bornovanın her yerine servisimiz vardır.

Bornova Atatürk Mahallesi Arçelik Servisi

Bornova arçelik servisi olarak en çok Bornova Atatürk Mahallesinden telefon almaktayız.

Üstün hizmet kalitemizden hiç bir zaman taviz vermeyiz.

Gerekirse aldığımız ücreti iade eder müşteriyi hiç bir zaman mağdur etmeyiz. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir.

Bornova Manavkuyu Arçelik Servisi

En çok hizmet verdiğimiz bir diğer mahalle ise Manavkuyu mahallesidir. Bornovanın en kalabalık mahallelerinden biri olan manavkuyu mahallesinde Arçelik Servisi olarak %100 müşteri memniyeti ile çalışmaktayız.

Bornova Özkanlar Arçelik Servisi

Bornova özkanlar mahallesi arçelik servisi olarak hizmetimiz her zaman mevcuttur. Haftanın her günü istediğiniz zaman aramanız ve servis kaydı oluşturup servisin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

Genelde Arçelik Klima Servisi olarak klima bakımı ve klima montaj tarzında işler yapıyoruz. Yıllık yapılan araştırmalara göre müşterilerin %50sinden fazlası düzenli olarak klimalarına ve diğer beyaz eşyalarına periyodik bakımını yaptırmadığından arıza kaynaklanıyor.

Klima bakımının önemi hem sizin sağlığınız açısından hemde cihazınızın performanslı olarak çalışması açısından önemlidir.

Eğer düzenli olarak arçelik klima bakımını yaptırmazsanız belli bir süre sonra klimanız arıza verecek ve bu zamana kadar içerisindeki toz ve pislikleri size üfleyecektir.

Toz ve pisliklerin sizi üflenmesi demek sizin bunları yutup hasta olmanız demektir.

Sending
User Review
5 (2 votes)

One Response

  1. feyza Ocak 16, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!