Bornova Beko Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Bornova Beko Servisi olarak tüm beko marka çamaşır makinesi, buzdolabı, soğutucu ve fırın ürünleri detaylı şekilde tamir edilir ve bakımları yapılır.

Bornova Beko Servisi uzman ekibi, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet etmek için can atmaktadır.

Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden daha önce gelmektedir. Ürünlerin kalitesi, servisin kalitesi ardından gelmektedir, müşteri memnun olduktan sonra servis zaten kaliteli oluyor.

Beko dünya markası sloganının her zaman arkasında iş çıkarmıştır, yaptığı sağlam, kaliteli ve ucuz ürünleri ile müşterilerin gönlünde her zaman taht kurmayı başarmıştır. Bir ürünün kalitesi ve fiyatından sonra önemli olan asıl şeylerden birisi teknik destek servisidir. Eğer bir ürünün servis ağı geniş değil ise ürününüz arıza yaptığı zaman veya bakım ihtiyacı olduğu durumlarda anında hizmet alamayacaksınız buda işlerinizin aksamasına sebep olacaktır.

Bornova Beko Servisi 7/24 hizmetinize açıktır, tek telefonla anında ulaşabilir her türlü teknik destek ve bakım hizmeti için arayabilirsiniz.

Beko buzdolabı üretiminde, kalitesinden ve fiyatından oldukça söz ettirmektedir. Geniş iç hacmi ile ev hanımlarına oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Ürettiği teknolojiler ile yaptığı tasarımlar ile devamlı kendi alanındaki firmalara ilham kaynağı olmuş, birçok teknolojinin altyapısında katkıda bulunmuştur.

Beko Buzdolapları üstün teknolojisi sayesinde yemeklerinizin, sebzelerinizin ve meyvelerinizin tazeliğini daima korumasını sağlar.

Sanki ilk günkü gibi tazeliğini korumasını sağlaması birçok buzdolabı için zor bir iştir, ancak beko buzdolapları bunun üstesinden rahatça gelebilmektedir.

Beko Servis İzmir Bornova

Bornova Beko Servisi olarak bize en çok gelen talepler hayatımızda daha aktif rol alan beko çamaşır makinelerinden geliyor.

Genellikle beko çamaşır makineleri kullanıcıların deneyimsizliğinden ve dikkatsizliğinden dolayı arıza vermektedir. Çamaşır makinesinin içine kapasitesinden fazla eşya atılması durumunda çamaşır makinesinin tamburunu taşıyan amasörler zamanla aşınıyorlar, bu aşınma sonucu çamaşır makinesinden çok ses gelmektedir. Amasörlerin değiştirilmemesi durumunda zamanla tambura zarar vermeye başlar ve makineniz belli bir süre sonra iyice kullanılmayacak duruma kadar gelir.

Bu durumu engellemek adına beko çamaşır makinenizi belirtilen kapasitesi kadar çamaşır doldurmanız önerilmektedir.

Yukarıda belirtilen arıza durumlarının herhangi birisini olduğunu düşünüyorsanız Bornova Beko Servisi olarak bir telefon uzağınızdayız.

Bornova Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinanızı daha sağlıklı kullanmak adına yapmanız gerekenler aşağıda belirtilmiştir.

  • Çamaşır makinesine belirtilen kilodan fazla çamaşır koymayınız
  • Özellikle pantolonların ceplerini kontrol ediniz, ceplerinde bozuk para vb eşyalar unutmayınız.
  • Gereğinden fazla deterjan koymayın

Yukarda belirtilenleri yaptığınız takdirde daha uzun ömürlü bir makineye sahip olabilirsiniz.

Beko çamaşır makinesi modellerine bakmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.beko.com.tr/camasir-makinesi

Sending
User Review
5 (1 vote)

One Response

  1. nurhan Nisan 21, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!