Bornova Mitsubishi Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Bornova Mitsubishi Servisi her türlü mitsubishi marka beyaz eşya ve klimaya tamir, bakım onarım hizmeti vermektedir. Mitsubishi Klima Bornova Servisi yılların vermiş olduğu tecrübeleri ile size en iyi hizmeti vermek için bir telefon uzağınızda.

Mitsubishi son zamanlarda özellikle ülkemizde klima sektöründe ismini duyuran büyük firmalardan bir tanesi. Yaptıkları Mitsubishi Klimalar hem kaliteli hemde performanslı olmasından dolayı insanların evine ve iş yerlerine hızlıca girmeye başladılar.

Mitsubishi Klima Servisi geniş servis ağı ve kalite, işinde uzman teknik elemanları ile her zaman hizmetinizdedir.

Klima almadan önce dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlilerden bir tanesi yaygın servis ağının bulunmasıdır. Çünkü satın aldığınız klima herhangi bir şekilde arızalandığı veya bakıma ihtiyaç duyduğu zaman mağdur olmamanız için en kısa sürede müdahale edilmesi gerekmektedir.

Mitsubishi Klima Bornova Servisi anında hizmet ve servis imkanı ile sizin bir telefon uzağınızdayız.

Mitsubishi Klima Bornova Servisi

Klimaların genel olarak arıza yapmalarının en büyük sebeplerinden bir tanesi gerekli bakımlarının zamanında ve düzenli olarak yaptırılmamasından kaynaklanmaktadır.

Klimanızı kuran servis elemanları sizin düzenli olarak yıkayacağınız filtreleri nasıl takıldığını ve hangi sıklıkla yıkanması gerektiğini söyler, belirtilen talimatlar doğrultusunda temizlenmeyen filtreler zamanla havada uçan toz taneleri ile dolar, mitsubishi klimanızın performansını düşürür.

Aynı zamanda klimanızın filtresinde biriken toz taneleri klimanızın hava üflemesi ile beraber size tekrar üfler, gözle görülmeyen toz taneleri bulunduğunuz ortamda havaya karışır ardından nefes yoluyla ciğerlerinize girerek önemli derecede sayılabilecek hastalıklara yakalanabilirsiniz.

Evde kendiniz servis elemanının gösterdiği şekilde filtrelerinizi klimanızı sık kullanıyorsanız ayda 1 defa sudan geçirmeniz veya nemli bez ile silmeniz, ardından kuruduktan sonra tekrar yerine takmanız klimanızın düzenli çalışması için kısa vadede yeterlidir.

Uzun vadede Mitsubishi Klima Bakımı için daha detaylı temizlik ve bakım yapılması gerekmektedir.

Bornova Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Bakımı için çağırdığınız servis klimanın iç ünitesinin çıkarılabilen tüm parçalarını çıkaracaktır, ardından elektronik olmayan parçaları özel kimyasal maddeler kullanarak dezenfekte edeceklerdir. Zaten uzun süre klimanıza bakım yaptırmıyorsanız, iç ünitenizin renginin değişmesinden klimanızın eskidiğini anlayacaksınız.

Öncelikle özel kimyasallar ile klimanız dezenfekte edildikten sonra detaylar için fırça yardımı ile klimanızın derinlerine sinmiş toz ve kirler çıkarılır, ardından klimanız monte edildikten sonra mümkünse dış üniteye de bakım yapılır test edildikten sonra servis elemanlarımız evinizden gider.

Klima bakımının detayları için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Klima Bakımı Nasıl Olmalı? Klima Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Klima Bakımları Hangi Aralıklarda Yapılmalıdır ?

Sending
User Review
5 (1 vote)

One Response

  1. Ali Mart 12, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!