Bornova Vestel Servisi

Bornova Vestel Teknik Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Bornova Vestel Servisi işinde uzman ve kaliteli ekibiyle her zaman sizin hizmetinizdeyiz. Bornova içerisinde her türlü Vestel Beyaz Eşya Tamiri ve Bakımı itina ile yapılır.

Vestel Yerinde Tamir Hizmeti

Eğer Vestel marka beyaz eşyanız, yerinde tamir edilebiliyorsa, atölyede herhangi bir işlem yapılmayacaksa anında bulunduğu yerde tamir edilir, test edilip vestel teknik ekibinin yanında sizinde kontrolleriniz sonrasında size Vestel Beyaz Eşyanız teslim edilir.

Eğer atölyede tamir edilecekse, vestel teknik ekibindeki arkadaşlar size çıkacak fiyatı ve tamir süresini bildirip cihazınızı atölyede tamir edip, ilgili testler ve kontrollerin ardından size tekrardan teslim eder.

İzmir Bornova Vestel Klima Servisi

Özellikle yaz günlerinin vazgeçilmez cihazı Vestel klimalar düzenli olarak bakım yaptırılmadığı sürece size istediğiniz performansı sağlamayacaktır.

Bornova Vestel Klima Bakım Servisi olarak klimanıza yılda en az 2 defa bakım yaptırılması hem klimanız açısından hem sizin sağlığınız açısından önemlidir.

Çünkü klima filtresinin düzenli olarak temizlenmemesi sonucunda uzun zaman boyunca üflediği havadaki toz taneleri klimanın filtrelerinde birikecektir, ardından klimanız filtresindeki tutamadığı toz tanelerini size tekrar üfleyecek sizde nefes alıp verirken bu tanelerini yutacaksınız. Buda sizin sağlığınız için risk taşımaktadır.

Aynı zamanda tozdan ve kirden dolmuş filtreler yüzünden artık klimanız eskisi gibi performanslı çalışmayacaktır. Buda sizin için ekstra elektrik faturası ücreti demektir.

Yılda düzenli olarak en az 2 defa vestel klima bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayıp bilgi edinebilirsiniz.

Klima Bakımları Hangi Aralıklarda Yapılmalıdır ? 

 

Servis Kalitemiz
Sending
User Review
5 (3 votes)

2 Comments

  1. sami Ocak 21, 2020
  2. selim Nisan 21, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!