Buca Arçelik Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Buca Arçelik Servisi her türlü arçelik klima, arçelik çamaşır makinesi ve arçelik buzdolabı tamiratı itina ile yapılır.

Buca Arçelik Servisi olarak daima sizin için en iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Uzman kadromuz ile siz buca halkına hizmet için buradayız.

Yılların tecrübesini ve deneyimini kazanmış Arçelik uzmanı ustalarımız ile sizin dertlerinize çare bulmak için buradayız.

YERINDE TAMIR HIZMETI

Bozulan veya arıza yapan Arçelik ürünleriniz için anında hizmet vermek için yerinde tamir hizmeti sunuyoruz. Eğer arıza yapan ürün teknik elemanlarımız tarafından incelenip yerinde tamir edilmeye müsait ise teknik servis elemanlarımız anında arızayı onarıp cihazınızı test edip size teslim edeceklerdir.

Arıza yapan cihazlarınız yerinde tamir için uygun değilse veya daha fazla incelemeye gerek varsa, ekip arkadaşlarımız size ulaşım için bir form bıraktıktan sonra cihazınızı atölyeye getirip, atölyede daha detaylı incelemelerin ardından tamir edip size sorunsuz bir şekilde teslim edeceklerdir.

Arçelik, Türkiyede önde gelen markalardan bir tanesidir. Kalitesinden ve uygun fiyatından oldukça söz ettiren markalardan bir tanesidir. Her ne kadar kaliteli ürün yapsalarda her cihaz üreticisi gibi bazen fabrikasyon hatasından dolayı bazen ise kullanım hatasından dolayı cihazlar bozulmaktadır. Arçelik marka cihazınızın bozulması durumunda hemen Buca Arçelik Servisini aramanız yeterlidir.

Genelde gelen arıza tipleri kullanıcı kaynaklı, ardından cihazın ömrünün tükenmesi ve en sonda fabrika hatası gelmektedir.

Fabrika hatası olan ürünlerde direk yetkili servisler garanti kapsamında ücretsiz destek sağlamaktadırlar.

Arçelik Buca Servisi

Arçelik Buca Servisi olarak Arçelik Buzdolabı, Arçelik Çamaşır makinesi sorunlarında uzmanlaşmış ustalarımız ile size daima yardım için çabalamaktadır.

Çamaşır makinesinin arızalarınını genel sebebi gereğinden fazla çamaşır koymaktan ve gereğinden fazla deterjan koyulmasından kaynaklanmaktadır.

Belirtilen kilo üstünde çamaşır koyunca, makinenin tamburunu taşıyan amasörler zamanla eskiyor ve artık hizmet veremeyecek konuma geliyor bunun ardından arçelik çamaşır makineniz gereğinden fazla ses çıkarmaya başlıyor. Bu bahsettimiz olaylar sizinde başınıza geliyorsa en yakın Buca Arçelik Servisini aramanız önerilir aksi halde daha fazla masraf çıkması muhtemeldir.

Gereğinden fazla deterjan ve kireç çözücü kullanımında aşırı kimyasal boruları aşındırıp tahmin edilen kullanım ömrünü kısaltmaktadır. Çamaşır makineniz zamanla su akıtmaya ve istediğiniz performansta çalışmamaya başlar.

Buca Arçelik Klima Servisi

Arçelik klimalar en çok satılan klimalardan bir tanesidir. Klimanızın ilk günkü gibi performansı yoksa Arçelik Klimanızın bakım zamanı gelmiş demektir.

Arçelik klimanıza düzenli olarak bakım yapmazsanız klimanızın zamanla filtreleri dolacaktır, dolan filtreler klimanızın rahat nefes almasını engellediği için, üfleme ve filtreleme ile alakalı olan parçalar gereğinden hızlı bir şekilde bozulacaktır.

Arçelik klimanıza yılda en az 2 defa düzenli olarak bir servise bakım yaptırmalısınız, bunun haricinde sizde istediğiniz zaman önerilen ayda 1 defa olarak klimanızın filtrelerini temizleyebilirsiniz.

Arçelik klimalara detaylı bakmak isterseniz, bağlatı aşağıdadır.

https://www.arcelik.com.tr/klima

Sending
User Review
5 (5 votes)

3 Comments

  1. feyza Ocak 2, 2020
  2. sami Ocak 16, 2020
  3. emre Şubat 18, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!