Buca Beko Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Buca Beko Servisi olarak her türlü beko beyaz eşya, klima tamiri, klima bakımı ve onarımı itinalı olarak yapılır. Yılların vermiş olduğu tecrübeleri siz değerli Buca halkına aktarmak için sabırsızlanıyoruz. Uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımız ile Buca Beko Servisi olarak sizin hizmetinizdeyiz. “Beko bir dünya markası” sloganı ile adını tüm dünyaya duyurmuş türk firmalarından birisidir. Genellikle beyaz eşya sektöründe öncülük etmektedir. Beko Buzdolabı, Beko Çamaşır Makinesi ülkemizde daha revaçta. Evlerine ucuz ve kaliteli beyaz eşya bakan bekarların genelde gözüne ilk çarpan markalardan beko, uzun yıllar arıza yapmaması ve uygun fiyatı sayesinde insanların tercih ettiği bir markadır.

Buca Beko Klima Servisi

Beko Servisi olarak genelde en çok beko klima cihazları servisimize geliyor. Servisimize en çok klima gelmesinin sebebi günlük hayatımızın içerisinde sürekli olarak kullandığımız cihazların belli bir kullanım ömrü olmasından kaynaklı. Her cihazın içerisine yerleştirilen aygıt dengesiz elektrik akımından dolayı veya diğer aygıtların kendi içerisindeki arızanın diğer aygıtlarıda etkilenmesinden dolayı klimaların ömrü bazen beklenenden daha az çıkabiliyor. Bu tarz durumları engellemek adına olabildiğince beko klimanıza yıllık bakımlarını yaptırmalısınız. Yıllık bakımlar klimanız için önem teşkil etmektedir.

Buca Beko Klima Bakımı

Buca Beko Klima Servisi olarak klimalarınızın yıllık bakımı bizden sorulur. Servisimize başvurduğunuz an klimanızın ne sorunu olursa olsun, klimanıza genel bir bakım yapılır öyle teslim edilir. Klimanızın uzun süre ve aralıksız kullanımdan dolayı filtrelerine dolan tozdan dolayı klimanız genelde arıza yapar. Bu filtreleri siz kendiniz klimanızı kullanım sıklığına göre ayda 1 defa veya 2 ayda 1 defa olarak temizleyebilirsiniz. Filtrelerinizi temizlediğiniz takdirde Beko Klimanız performansında herhangi bir düşüş yaşanmayacak, aksine toz dolan filtrelerin temizlenmesinden dolayı klimanız daha performanslı çalışacaktır.

Klima Bakımının Önemi

Klimanızın filtrelerini düzenli olarak temizlemezseniz, içerisine dolan toz sizin gözle göremeyeceğiniz şekilde klimanını üflediği hava ile beraber gerisin geriye size üflenecektir, bu size üflenen toz parçacıkları zamanla sizin solunum yolunuzdan içeri girecek ve sizi hasta edecektir.

Klimanızın düzenli ve sorunsuz çalışmasını istiyorsanız yılda en az 2 defa profesyonel bir teknik servise klimanızın bakımını yaptırmalısınız.

Buca Beko Servisi olarak klimanızın yıllık bakımını yapmak bizim görevimiz.

Bizi Buca Beko Servisi olarak çağırdığız takdirde klimanızın her bir parçasını özel klima temizleme kimyasalları ile teker teker temizleyecek, ardından dezenfektan sıvılar ile klimanızda birikmiş mikrop, bakteri ve virüs ne varsa hepsini temizleyeceğiz. Biz gittikten sonra size klimanızın temiz ve ferah havasını içinize çekmek kalacaktır.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Leave a Reply

Hemen Arayın!