Buca Kombi Servisi | 1 Yıl Garanti

Buca Kombi Tamir ve Teknik Servisi

Keyfiniz kaçmasın kombiniz bozulmasın!

Hemen Arayın! 0554 983 0939

1 Yıl Garanti

Kombiniz arızalandıysa veya kombinize bakım gerekiyorsa hemen arayın!

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Kombi servisiniz hemen kapınızda.

Tamir ettiğimiz kombilerde, taktığımız yedek parçalara 1 yıl garanti sunuyoruz.

Eğer kombiniz tekrardan arızalanırsa ücretsiz tamir ediyoruz.

Uzman ekibimiz ve deneyimli ustalarımız ile beraber hizmetinizdeyiz, yıllarca bu sektörde hizmet etmiş kombi ustaları şimdi sizin kombinizi tamir etmek için sizin hizmetinizde.

Bucada en iyi ve en ucuz hizmeti verdiğimizi iddia ediyoruzç Bizden daha ucuz ve kaliteli yapan bir firma bulursanız o firma ya yalan söylüyordur yada gerçek usta değildir. Sizin bütçenize en uygun kalitede kombi yedek parçalarını ve işçiliğini sunuyoruz.

Kombi Servisinin Özellikleri;

Evinize gelen kombi servisinin öncelikle gerçek servis olduğundan emin olun çünkü kendisini servis olarak tanıtıp kapora ücreti alıp tekrar geri gelmeyen dolandırıcılara dikkat edin.

Fatura kesmelerini isteyin, fatura üstünde tamir eden kombi servisinin adının ve adresinin yazdığından emin olun.

Olurda kombinizi yerinde tamir etme fırsatı yoksa atölyeye götürmeleri gerekirse, kombinizi hangi atölyeye götüreceklerini ve atölye adresini almayı ihmal etmeyin.

Atölyede ulaşabileceğiniz bir kişinin telefon numarasını isteyin. Bu sayede dilediğiniz zaman kombinizin ne zaman tamir olacağını öğrenebilirsiniz.

Olması muhtemel olurda kombi servisi evinizde yada iş yerinizde herhangi bir alet yada edevatını unutursa arayıp geri almalarını, çalışma malzemelerini unuttuğunu söyleyiniz.

Kombiniz su damlatıyorsa;

Kombiniz su damlatıyorsa yapmanız gereken önce, kombinizin üstündeki dijital göstergeleri kontrol etmek olmalıdır. Eğer kombinizin basıncı 2 bar dan fazla ise kombiniz fazla basınç ile içerisindeki suyu dışarı atar bu sayede kombiniz basıncını dengelemiş olur.

Kombinizin genleşme tankında veya su doldurma vanası gibi parçalarında arıza olması durumunda kombiniz su akıtır. Bu tarz durumlarda uzman kombi servislerinden yardım alabilirsiniz.

Eğer su tesisatı ile ilgili bir sorun varsa en yakın su tesisatçısına durumunuzu anlatıp tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kombiniz ateşleme yapmıyorsa;

Kombiniz ateşleme yapmıyorsa servisi aramadan evvel kombinize gaz gelip gelmediğini, doğal gaz vananızın açık ve gazın geldiğinden emin olmalısınız.

Eğer gaz varsa kombinize reset atın ve tekrardan ateşlemeyi deneyin. Kombinize reset atmanıza rağmen halen daha ateşleme yapmıyor ise bu sefer bir kombi servisi çağırmanızda fayda var çünkü bilmeden yapacağınız bir hamle kombinizde daha masraflı sorunlara yol açabilir.

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

Hemen Arayın!