Buca Vestel Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Türkiye Vestelleniyor, Buca Vestel Servisinden eksik kalmıyor. Klimadır bu bozulur, televizyondur arıza yapar. Bunlar gayet normal ve makul şeylerdir.

Burada önemli olan size verilen hizmet kalitesidir. Buca Vestel Servisi olarak biz daima yaptığımız işin arkasındayız. Her türlü Vestel klima ve beyaz eşya tamir bakım ve onarım işleri yapılır.

İşinde uzman ekibimiz ile beraber bozulmuş yada bakıma ihtiyacı olan ürünlerinizi tamir ediyoruz, sanki ilk gün aldığınız gibi yeni şekilde teslim ediyoruz.

Eğer ürünlerinizde arıza bozulma olursa tekrardan getirin ücretsiz tamir ediyoruz. Vestel Servisi olarak yaptığımız işin daima arkasındayız.

Eğer Vestel klimanız varsa düzenli olarak yıllık klima bakımını yaptırmalısınız.

Klimanıza düzenli olarak bakım yaptırmadığınız takdirde klima filtrelerinizin kirlenip tozlanacağından dolayı sizin ve sağlınız açısından risk teşkil edecektir.

Düzenli olarak klima kullanıyorsanız en az yılda 2 defa, sadece mevsimsel olarak klimanızı kullanıyorsanız sadece yılda 1 kez klima bakımı yaptırmanız yeterli olacaktır.

Buca Vestel Klima Bakımı

Vestel klimanızdan tam performans almak istiyorsanız bakımlarını düzenli olarak yaptırmak zorundasınz. Gün içinde sürekli kullanılan klimaların zamanla filtrelerine dolan toz klimanızın ilk günkü gibi tam performanslı hava üflemesini engelleyecektir. Aynı zamanda klimanızın filtrelerinde biriken tozlar, klimanız çalıştığı esnada gözle görülemeyecek kadar küçük şekilde havada uçuşur, bu tozlar nefes almamızla beraber ciğerlerimize nüfuz eder, kısa vadede zararı olmayan bu tozlar uzun vadede sağlığımıza zarar verecektir.

Basit olarak filtrelerinizi siz kendinizde temizleyebilirsiniz, Vestel klimanızın iç ünitesindeki kapaklarını tırnaklarına dikkat ederek kaldırdıktan sonra filtrelerini alıp, temizleyip tekrar yerine yerleştirebilirsiniz. Bu klimanız için faydalı olacaktır.

Detaylı klima bakımı için Buca Vestel Servisini arayınız.

Servis Kalitemiz
Sending
User Review
5 (4 votes)

5 Comments

  1. Ali Ocak 2, 2020
  2. hasan Ocak 16, 2020
  3. erhan Şubat 19, 2020
  4. feyza Şubat 28, 2020
  5. kadri Mart 2, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!