Daikin Emura Duvar Tipi Klima

Daikin Emura ile Görünüm. İşlev. Yeniden tasarlandı.

Yeni bir iç mekan tasarım dünyası keşfedin

“Daikin Emura, teknolojideki önderliği ve aerodinamiklerin şıklığını mükemmel bir şekilde dengeleyecek biçimde dizayn edilmiştir.”

Bu konu hakkında merak ettiğiniz herşey için arayabilirsiniz: 0554 983 0939

Avrupa’da Avrupa için Tasarlandı
Daikin Emura, Avrupa’daki iç mekanlar için mükemmel klima çözümleri yaratmak üzere yapılan çalışmaların sonucudur. Daikin Emura, 2010 yılında piyasaya tanıtıldı ve iç mekan tasarımlarıyla iklim kontrolünü baştan yeniledi. Bu yeni nesil sunulandan daha fazlasını bile sunabilir.

Ödüllü tasarım
Daikin Türkiye, Daikin Emura’nın 2014 yılında Reddot tasarım ödülüne German Design Ödülüne layık görüldüğünü duyurmaktan gurur duyar.

BLUEVOLUTiON
Eviniz söz konusu ise size sadece en iyisi yeter. Daikin yeni Bluevolution ürünleriyle saf bir atmosfer oluşturarak rahatlık algısında yepyeni bir sayfa açıyor. Daikin teknolojisini tercih edin; bütün bir sene içinde konfor, enerji tasarrufu, güvenilirlik ve kontrolün keyfini çıkarın.

Daikin Emura çağdaş bir iklim kontrolü
Daikin Emura, iklim kontrolünde akıllı dizaynın mükemmel görüleceğini ve karikulade enerji tasarrufu sağlayabileceğini her zaman olduğu gibi bir kez daha ispatlamıştır. Böylece çevre en ideal hale getirilir ve mimarlar, mühendisler ve ev sahipleri ideal çözümü edinirler.

Havadan havaya heat pump’lar elde ettiği enerjinin %80’ini yenilebilir kaynaktan elde etmektedir; mevcut ısıyı tasarruflu bir şekilde ileten ortam levhası. Yüksek enerji tasarrufu, yeniden dizayn edilmiş swing kompresörler gibi gelişmiş enerji tasarruf teknolojileri kullanılarak elde edilir.

Akıllı ve Verimli

 • Eğilimli ön panel
 • Şık, zarif görünüm
 • Kusursuz çalışma
 • Optimum performans için akıllı sensörler
 • Temel tasarım öğesi olarak büyük kanatlar

Özellikler

 • Gümüş rengi, antrasit veya tam mat şık cila
 • A+++’ya kadar çıkan SEER değerleriyle yüksek verimlilik
 • 19 dB(A) kadar düşük, fısıltı düzeyinde ses seviyeleri
 • Her durumda maksimum konfor sağlar
 • Geniş çalışma araşığı: soğutma için -10 ila 46 derece ve ısıtma için -15 ile 20 derece
 • Zarif tasarımlı uzaktan kumanda
 • Gümüş alerji filtresi alerjenleri yok eder ve havayı filtre eder.

Yıl Boyunca Konfor
Daikin Emura, yenilikçi özelliklere sahip oldukça akıllı bir sistemdir.

2 kademeli akıllı göz
Çift taraflı akıllı göz sensörü rahatlığı iki yolla kontrol eder. Klimanın bulunduğu ortam 20 dakika boş bırakılırsa enerji tasarrufunu başlamak için ayarlarını değiştirir. Odaya biri girer girmez hemen orjinal ayarına geri döner. Akıllı göz, ayrıca soğuk hava akımını önlemek için havayı insanların olmadığı bir yere doğru üfler.

3 yöne hava üfleme
Daikin Emura, havayı bütün alan boyunca kenarlara doğru eş bir şekilde yayan dikey ve yatay otomatik salınımı bir araya getirir.

Konfor modu
Soğuk havayı insanların üzerine üflemmesi için kanatlarını otomatik olarak yatay konuma, sıcak havayı ortamın alt kısımlarına ulaşmasını sağlamak için kanatlarını otomatik olarak dikey konuma getirir.

Temiz hava
Havadaki gözle görülemeyen toz parçalarını Titanyum apatit fotokatalitik hava temizleme filtresi ile yakalar, bakteri ve virüs gibi organik kirleticileri içine çeker ve aynı zamanda ortamdaki kötü kokuları ortadan kaldırır.

Gece ayar modu
Odadaki ani sıcaklık değişiklikleri sizi uykunuzda rahatsız edebilir. Daikin Emura bunu engellemek için, gece boyunca fazla ısınmanın veya fazla soğumanın önüne geçer. Zamanlayıcı ayarlandığında, ünite, sıcaklığı soğutma modunda 0,5 derece daha sıcağa ve ısıtma modunda 2 derece daha soğuğa otomatik olarak ayarlayacaktır.

Yeni bir dünya keşfedin

Her yerden kolay kontrol
Kolay kullanımlı uzaktan kumanda ile, bulunduğunuz konumdan oda sıcaklığının kesin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Arkanıza yaslanın, büyük ekranı kontrol edin ve kullanıcı dostu düğmeleri detaylı biçimde incelemek için Daikin Emura’nın dahili zekasını keşfedin.

Akıllı WLAN kontrolü/ akıllı enerji tasarrufu
İç üniteye dahil edilen Wifi cihazı, iOS ve Android sistemlerini kullanarak bulunduğunuz yerden sıcaklığı programlamanıza ve hatta ayarlamanıza imkan sağlar. Üniteyi evin dışındayken bile ayarlayabileceğinizden, optimum klima kontrolü ve enerji tasarrufu elde eder.

Çalışma modu, ayar sıcaklığı, hava temizleme, hava akış debisi ve yönü kontrol eder.

Her hafta için 4 moda kadar çalışma modu ve ayar sıcaklığı.

Temel olarak günlük, haftalık veya yıllık enerji tüketimini gösterir. Ekonomik modunda güç sınırlamaları ile güç tüketimi tasarrufu elde eder. Ortamdan uzun süre ayrı kalındığında tatil programı kendiliğinden ayarlar.

Evinizdeki odaları tanımlayarak doğru cihazı kontrol eder.

Soğutma ve ısıtma
Daha fazla enerji tasarrufu ve daha az çevresel etki sağlayan R32 soğutucu akışkan ile çalışan Daikin Emura’yı seçerek küresel ısınma potansiyelini %68 oranında düşürmüş, yüksek enerji verimliliği sayesinde enerji tüketiminizi de azaltmış olursunuz.

Bu konu hakkında merak ettiğiniz herşey için arayabilirsiniz: 0554 983 0939

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

Hemen Arayın!