Gaziemir Arçelik Servisi

 

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Gaziemir Arçelik Servisi olarak işinde uzman ve kaliteli servis elemanlarımız size yardımcı olabilmek için tek telefon uzaktalar.

Arçelik, Türkiye’de sağlam ve kaliteli bir firmadır ancak her fabrikasyon ürün gibi bazen bu ürünlerde gerek kullanıcının dikkatli kullanmamasından gerekse çevre ve ortam koşullarından dolayı bu ürünler arıza vermektedir.

Mesela her klimada olduğu gibi Arçelik Klimalarda ev veya iş yerinde kullanımına göre farklı arızalar vermektedir.

Arçelik Klima bakımı

Eğer Arçelik klimanızı iş yerinde kullanıyorsanız; Ayda 1 defa, veya 3 ayda 1 defa olmak şartı ile klimanızın filtreleri temizlenmeli, çünkü iş yerinde bulunan tozları klimanız içine çeker ardından size istediğiniz havayı tozları filtrelerden geçirdikten sonra temiz olarak üfler, eğer siz arçelik klimanızın filtrelerini düzenli olarak temizlemez iseniz klimanız zamanla verimi düşerecektir.

Eğer Arçelik klimanızı evde kullanıyorsanız; Klimanızı evde sürekli kullanıyorsanız 3 ayda 1 defa olmak üzere klimanızın filtrelerini temizlemelisiniz.

 

Arçelik klimanızı nasıl ve nerede kullandığınız dışında rutin bakımlarından sonra 6 Ayda 1 defa Gaziemir arçelik servisini arayıp genel bir klima bakımı yapılması gerektiğini belirtip, gelen arkadaşların sizin için ve klimanızın sağlıklı çalışması için klima bakımını yapacaktır.

 

Gaziemir Arçelik Buzdolabı Servisi;

Eğer Arçelik buzdolabınız herhangi bir sebepten dolayı çalışmıyorsa hemen gaziemir arçelik servisini arayıp, servis elemanlarının gelip buzdolabını tamir etmesini sağlayabilirsiniz. Bazen buzdolabının motorundan kaynaklı bazen ise uzun yıllar çalışmış artık parçaların eskimeye başlamasından dolayı buzdolabınız arıza verebilir.

 

Gaziemir Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi;

Çamaşılarınız artık eskisi gibi yıkanmıyorsa, artık istediğiniz beyazlıkta beyaz eşyalarınız çıkmıyorsa deterjan değiştirip eski performansı alamıyorsanız size Gaziemir Arçelik Servisi yardımcı olacaktır.

Bazen izmirin kireçli suyundan kaynaklı bazen ise sürekli çalışmasından dolayı çamaşır makineniz arıza verebilir. Bu tarz durumda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Sending
User Review
5 (2 votes)

5 Comments

  1. Naciye Ocak 8, 2020
    • admin Ocak 8, 2020
  2. kemal Ocak 16, 2020
  3. Selim Nisan 7, 2020
  4. melih Nisan 11, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!