Gaziemir Beko Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Gaziemir Beko Servisi her türlü beyaz eşya, buzdolabı ve çamaşır makinesi tamir, bakım ve onarım işlerini itinalı ve özenli bir şekilde yapar. Beko türkiyenin önde gelen beyaz eşya üreticilerindendir, kaliteli ürünleri ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Beko kaliteli ürünleri kadar adından söz ettirdiği gibi yaygın ve deneyimli servis ağından dolayıda adından sıkça söz ettirmektedir. Aldığınız beyaz eşyanın fiyatından ziyade asıl önemli olan unsurlardan bir tanesi teknik destek ağıdır. Eğer bir ürün ne kadar ucuz olursa olsun arıza yaptığında veya bozulduğunda herhangi bir şekilde tamir ve onarım hizmeti için destek alamıyorsanız o ürünü almanız için herhangi bir sebep yoktur, çünkü önemli olan beyaz eşyayı satmak değil, satış yapıldıktan sonraki zamanlarda teknik destektir.

Gaziemir Beko Servisi olarak her türlü bakım ve onarım işlemlerini itina ile yapıyoruz. Ekibimiz yılların vermiş olduğu tecrübelerini ve deneyimleri sizlere aktarmak için çabalamaktadır.

Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden daha önemlidir. Size hizmet etmek için çalışıyoruz.

Beko buzdolapları ülkemizde en çok satılan buzdolaplarındandır. Geniş iç hacmi ve performansı ile her zaman müşterilerin odağı olmuştur. İçerisine koyulan sebzeleri ve meyveleri ilk günkü gibi taze tutan üstün teknolojisi ile birçok markaya ilham kaynağı olmuştur.

Beko uzun zamandır geliştirdiği teknolojiler ile ülkemizde birçok markaya öncülük etmiştir.

Gaziemir Beko Servisi tüm beko ürünlerine bakmaktadır, Beko Çamaşır Makinesi, Beko Buzdolabı, Beko Bulaşık Makinesi her türlü onarım ve bakımı tarafımızda itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Tarafımıza en çok gelen Beko Çamaşır Makineleri genelde müşteri hatasından dolayı arızalanmaktadır. Her çamaşır makinesinin bir kapasitesi mevcuttur, bu kapasiteyi aştığınız takdirde zamanla Beko Çamaşır Makinesinin amasörleri aşınacak ardından tambur zarar görecektir ve makinanız belli bir süre sonra çok sesli çalışmaya veya hiç çalışmamaya başlayacaktır. Bu durumu engellemek için çamaşır makineniz içerisine belirttiği kilo miktarından fazla çamaşır atmamız önerilmektedir.

Eğer makinanızı hor kullanır, içerisine kapasitesinden çok çamaşır atarsanız kısa zamanda arızalanacaktır, belirtildiği gibi kullanıldığı takdirde makinanız daha uzun ömürlü olacak daha az aşınma ve arıza yapacaktır.

Gaziemir Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinanızı daha sağlıklı kullanmak adına yapmanız gerekenler aşağıda belirtilmiştir.

  • Çamaşır makinesine belirtilen kilodan fazla çamaşır koymayınız
  • Özellikle pantolonların ceplerini kontrol ediniz, ceplerinde bozuk para vb eşyalar unutmayınız.
  • Gereğinden fazla deterjan koymayın

Yukarda belirtilenleri yaptığınız takdirde daha uzun ömürlü bir makineye sahip olabilirsiniz.

Beko çamaşır makinesi modellerine bakmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.beko.com.tr/camasir-makinesi

Sending
User Review
5 (1 vote)

One Response

  1. çağatay Nisan 21, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!