Gaziemir Bosch Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Gaziemir Bosch Servisi belli başlı test ve eğitimlerden geçmiş, uzman ve kaliteli bir kadro ile hizmet vermektedir.

Bosch dünyaca ünlü bir markadır, ne kadar dünyada marka olursanız olun mekanik ve elektronik ürünlerde her zaman arıza çıkması muhtemeldir.

Neden ürünler arıza yapar?

Fabrikasyondan hatası olabilir, ürün içerisinde bulunan parçalar eskimiş olabilir veya kullanıcının uzun süreli çalıştırmasından kaynaklı aşınma/eskime durumu olabilir.

Bosch markalı ürününüzü uzun süreli kullanacaksanız eğer periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız.

Bakımları ve kontrolleri yapılmayan bosch klima ve diğer ürünler daha kısa ömürlü olacaktır.

Gaziemir Bosch Klima Bakımı

Klimanız varsa düzenli olarak sizin evde veya iş yerinde filtrelerini temizlemelisiniz her mevsim başlangıcında, yaz başında ve kış başında mutlaka gaziemir bosch servisini arayıp klimanıza genel bakım yapılmasını sağlamalasınız.

Klimanızın filtrelerini düzenli olarak temizlemezseniz ısıtmada ve soğutmada sorun yaşamaya başlarsınız, filtrelerden geçemeyen hava klimanıza zarar verir. Filtrelerdeki toz ve pisliği gözle görülemeyecek şekilde içeri üfleyerek zamanla sizin sağlığınıza tehdit oluşturmaya başlar.

Gaziemir Bosch Çamaşır Makinesi

Eğer çamaşır makinanız eskisi gibi yıkamıyorsa, deterjanı sürekli değiştiriyorsanız veya eşyalarınızı yıpratmaya başlamışsa veya yüksek derecede gürültü yapıyorsa eve işinde uzman ve kaliteli bir kişiyi çağırmanın vakti gelmiştir.

Çamaşır makineniz zamanla sudaki kireçten ve deterjanlardaki kimyasallardan aşınmaya, eskimeye başlayacaktır. Buda sizin hem cebinize hemde eşyalarınıza zarar verecektir.

Sending
User Review
5 (2 votes)

3 Comments

  1. Nazmi Ocak 8, 2020
  2. ahmet ali Ocak 16, 2020
  3. Çağatay Nisan 7, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!