Gaziemir Mitsubishi Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Gaziemir Mitsubishi Servisi her türlü klima bakım ve onarım işlemlerini eksiksiz ve kusursuz şekilde yapar. Mitsubishi Klima Servisi Gaziemir’de hizmet vermektedir. Mitsubishi Klima kalitesini aynı şekilde servislerine aktarmak için çabalıyoruz.

Önceliğimiz daime müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelmektedir.

Gaziemir Mitsubishi Klima Servisi uzman teknik ekibi ve yılların deneyimli ustaları ile kaliteli bir ekip kurmuş siz gaziemir halkına hizmet etmek için can atmaktadır.

Mitsubishi Klimalar ülkemizde gerek uygun fiyatı ile gerekse kalitesi ile çok revaçta olan klimalardandır, dayanıklı yapısı ve performansı ile müşterilerden tam not almaktadır.

Mitsubishi Klima ülkemiz için tam ideal klimalardandır, ülkemizde 4 mevsim yaşanıyor, haliyle gündüz sıcak akşam soğuk dönemler olabiliyor. Bu dönemlerde klimalarımıza gerek tasarruf açısından gerekse performans açısından çok iş düşmektedir. Bulunduğu havanın ısısına göre performans sağlayan, kendi kendini kontrol edebilen klimalar daima daha az enerji harcar, buda faturanıza daha az ücret olarak yansır.

Bir japon markası olan Mitsubishi ürünlerinde daima Konfor, Verimlilik ve Dayanıklılığı göz önünde bulundurarak hareket etmektedir.

Her türlü ortamda konforlu bir oda sağlamayı amaçlayan Mitsubishi Klima yanı sıra, kullanıcılar ve bulundukları ortamlada ideal bir denge sağlamayı hedeflemektedir.

Gaziemir Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klimalarınız her ne kadar dayanıklı kaliteli olsalarda düzenli olarak bakımları yaptırılmadığı takdirde size problem çıkaracaklardır. Periyodik olarak temizlenmesi gereken bazı parçaları vardır, bu parçalara servis müdahale etmelidir aksi takdirde klimanızın çalışmamasına veya daha çok masraf çıkarmasına sebep olabilirsiniz.

Klimanıza ayda bir defa veya ayda iki defa filtrelerini kendiniz temizlemeniz hem klima performansı açısından hemde sizin sağlığınız açısından önemlidir. Filtrelerde biriken toz taneleri klimanızın daha kaliteli hava üflemesini ve daha performanslı çalışmasına engel olacaktır. Filtrelerde biriken toz taneleri, klimanızın çalışması ile beraber zamanla havada uçuşacak ve uzun süre o havaya maruz kaldığınızda ciğerlerinize nüfuz edecektir, bu durum sizin nefes almanızda problem çıkaracaktır.

Gaziemir Mitsubishi Klima Servisi olarak sizin klimanıza her türlü gereken bakım ve onarımı yapıyoruz. Özel kimyasal sıvılar ile Mitsubishi Klimanızın iç ünitesinin her bir parçasını dezenfekte edip ardından güzelce yıkıyoruz, klimanızın serpantin ve filtrelerini temizledikten sonra hava üflemesini sağlayan fan kısmını da temizleyip size daha temiz bir hava ve daha performanslı klima teslim ediyoruz.

Sağlığınız ve klimanızın uzun ömrü için klimalarınıza düzenli olarak en az yılda 2 defa bakım yaptırmalısınız.

Klima bakımı için detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

Mitsubishi ürünlerine detaylı bakmak ve bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Mitsubishi Klimalar için tıklayınız.

Sending
User Review
5 (2 votes)

One Response

  1. cemil Nisan 21, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!