Gaziemir Vestel Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Vestel  türkiyenin teknolojisi. Alanında sağlam ve kaliteli ürünler yapan ve Türkiye’de bir otorite olarak gösterilen bir firma.

Gaziemir Vestel Servisi her türlü beyaz eşya ve klima bakım, onarım, tamir hizmetini vermektedir.

Vestel klimanız arıza yaptığı zaman arayacağınız ilk numara gaziemir vestel servisidir.

Alanında ve işinde uzman kadrosuyla beraber sizin için hizmet ediyoruz.

Genellikle klima ve buzdolabı arızalarından dolayı servis çağırılıyor, bu tarz araçlar gündelik hayatımızın daima içerisinde. Ne kadar düzgün ve özenli kullanmaya gayret etsek de bazı durumlarda gerek fabrikasyon hatasından dolayı gerekse aşırı yüklenmeden dolayı veya parçaların aşınması ve eskimesinden dolayı vestel makinalarımız bozulabiliyor.

Bu tarz durumlarda en yakın Gaziemir Vestel Servisini arayıp, arızanın nasıl oluştuğunu ve arıza yapan makinanın veya klimanın modelini söylemeniz yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız gün içerisinde verdiğiniz adrese gelip arızayı tespit edip tamir edecektir.

Eğer Vestel klimanıza veya herhangi bir vestel ürününüze düzenli olarak bakım yaparsanız ürünleriniz daha sağlıklı ve kaliteli çalışacaktır. Bu sayede size herhangi bir problem çıkarmayacaktır.

Gaziemir Vestel Klima Bakım Servisi

Vestel klimanız düzenli bakımları yapıldığı takdirde uzun ömürlü ve performanslı çalışacaktır. Günlük hayatımızın her anında olan Vestel klimalar uzun süreli kullanımlarından dolayı filtrelerinde biriken toz taneleri zamanla klimanızın performansını düşüreceketir. Klimanızın filtrelerinde biriken tozlar, hava üflerken klimanıza engel olacak istediğiniz performansı almanıza engel olur. Aynı zamanda klimanızın filtresinde biriken tozlar klimanızın üflemesi ile beraber havada uçuşur, gözle görülmeyen tozlar nefes alışımız ile beraber ciğerlerimize yapışır ve sağlığımızıda zamanla tehdit eder.

Performanslı ve uzun ömürlü bir klima için yılda en az 2 defa Vestel Klimanıza bakım yaptırmalısınız, aksi takdirde klimanız olması gerekenden daha hızlı eskir ve size istediğiniz performansı sağlamaz.

Klima bakımlarınız için Gaziemir Vestel Servisini hemen arayın.

Gaziemir Vestel Buzdolabı

Vestel, Türkiyenin önde gelen buzdolabı üreticilerinden birisidir. Üstün teknoloji ve geniş tasarımları ile ev hanımlarının gözdesi haline gelmiştir.

Vestel Puzzle Buzdolabı

Vestel’in son teknoloji buzdolaplarından olan Puzzle modeli tamamen kullanıcının isteklerine göre kullanımı dizayn edilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Akıllı sistemi tamamen dokumantik bir panel üzerinden kontrol edilmektedir. Tamamen kullanıcı dostu bir arayüz ile tasarlanmış bu dokunmatik panel kullanıcıya kolaylık sağlar.

Forst Free teknolojisi kullanan buzdolabı, dolabın içindeki yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını engeller.

Soğutma bölümünde uzun süre yiyeceklerin saklanmasını sağlarken, dondurucu bölümünde ise herhangi bir buzlanma ve karlanma olmadan et ve balık ürünlerinizi uzun süre saklayabilirsiniz.

Sending
User Review
4.92 (12 votes)

8 Comments

  1. Hamdi Ocak 8, 2020
    • admin Ocak 8, 2020
  2. ali Ocak 16, 2020
  3. kadri Şubat 18, 2020
  4. feyza Nisan 9, 2020
  5. Emre Nisan 24, 2020
  6. mehmet Mayıs 4, 2020
  7. İbrahim Güneş Mayıs 6, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!