Karabağlar Mitsubishi Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Karabağlar Mitsubishi Servisi olarak her türlü Mitsubishi Klima, Buzdolabı ve çamaşır makinesi itina tamir ve bakımı yapılır. Uzman teknik servis kadromuz ve işinde uzman aynı zamanda deneyimli ustalarımız ile birlikte siz karabağlar halkına hizmet vermekten gurur duyarız.

Karabağlar Mitsubishi Servisi olarak önceliğimiz tamamen müşteri memnuniyetidir. Bizim için müşteri herşeyden önceliklidir.

Mitsubishi markası türkiyede önde gelen firmalardandır, genelde arızalardan çok bakım ve onarım için servis talep edilmektedir, üstün teknoloji ile donatılan mitsubishi klimalar müşterilerden tam not almayı başarmış ve ülkemizde hatrı sayılır derecede satışa ulaşmıştır.

Genelde gelen arızaların çoğu müşterilerin düzenli olarak yapması gereken periyodik bakımları aksatmalarından kaynaklanmaktadır.

Özellikle klimalarda periyodik bakım önemlidir, çünkü beyaz eşyaların içinde aktif ve sürekli olarak kullandığımız ürünlerden bir tanesidir.

Mitsubishi klimanın sağlıklı çalışması direk bizim sağlımıza ve faturalarımıza yansımaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılmayan mitsubishi klimalar en iyi performansı sağlamak adına daha çok elektrik harcayacak faturanızı kabartacaktır.

Karabağlar Mitsubishi Klima Servisi

Karabağlar Mitsubishi Klima Servisi olarak her türlü klimanızın bakımı ve onarımı için gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Klima bakımı her klima için önemlidir, düzenli ve sürekli kullanılan klimalarınıza sizde kendiniz basitçe filtrelerini temizleyerek bakım yapabilirsiniz ancak bu bakım basit bir işlem olduğundan kısa vadede işinizi görecektir uzun vadede ise profesyonel bir Karabağlar Mitsubishi Servisinden destek almanız gerecektir.

Karabağlar Mitsubishi Klima Bakım Servisi olarak yaz başında ve kış başında yılda en az 2 defa klimanıza bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Mitsubishi Klimanıza bakım için aradığınızda evinize gelen arkadaşlar klimanızın iç ünitesindeki her bir parçasını özel hazırlanmış klima bakım kimyasalları ile temizliyoruz. Ardından içerisinde bulunan serpantin kısmını özel dezenfektanlar ile iyice köpürtüp mikrop ve bakterilerden iyice arınmasını sağlıyoruz.

Bu temizlik ardından klimanızın ısıtmasını ve soğutmasını sağlayan gazın yeterli miktarda olup olmadığını kontrol ediyoruz, eğer yeterli miktarda değilse eksik miktar kadar gaz ilave ediyoruz.

Klimanızın dış ünitesi servis elemanların erişebileceği noktada ise dış ünitenizinde kontrolüde sağlanıp kullanım için teslim edilir.

Klima bakımının ne zaman yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

Eğer sizde evinize Mitsubishi Klima almak istiyorsanız ancak detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan detaylı bilgiye ulabilirsiniz.

https://klima.mitsubishielectric.com.tr/tr

Sending
User Review
5 (1 vote)

Leave a Reply

Hemen Arayın!