Karşıyaka Arçelik Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Karşıyaka Arçelik Servisi olarak siz değerli izmir halkına hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Karşıkada Arçelik Servisi olduğumuz için sadece Arçelik marka ürünlere hizmet vermekteyiz.

Uzman ekibimiz ve işinde deneyimli ustalarımız ile beraber siz değerli karşıyakalılara sürekli hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Karşıyaka Arçelik Servisi geniş servis ağı sayesinde karşıyakanın neresinde olursanız olun gün içinde hizmet verecektir.

Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir.

Eğer tamiri yapılan cihaz herhangi bir sebepten aynı arızayı verirse servis ekibimiz, aynı hatayı ücretsiz tamir edecektir.

Tamir ve onarımını yaptığımız cihazlar 1 yıl garantimiz altındadır.

Arçelik türkiyede kaliteli cihazlar üreten yerli bir firmadır, ancak her ne kadar kaliteli üretirse üretsin bazen kullanıcın hatasından dolayı bazen ise cihazın parçasından kaynaklı arızaları olabiliyor.

Böyle durumlarda yapılması gereken en yakın Karşıyaka Arçelik Servisini arayıp servis kaydını oluşturup, servis elemanlarının gelmesini beklemek olacaktır.

Karşıyaka Arçelik Servis elemanları cihazınıza yerinde müdahale edip atölyeye götürmeden tamir edilip edilemeyeceğine bakacatır. Arızanın tespitinin ardından size cihazını tamir edip ilgili kontrol ve testlerin ardından cihazınızı teslim edecektir.

İzmir Karşıyaka Arçelik Servisi genel olarak sadece arçelik markalara değil, aynı zamanda beko markasınada bakmaktadır.

Genel olarak beyaz eşyaların hepsinin parçaları aynı veya benzer olduğundan herhangi bir sıkıntı çıkmamaktadır.

Karşıyaka Arçelik Klima Servisi

Arçelik klimalar türkiyede en çok satılan klimaların başında gelmektedir. Klimanın performansı ve fiyatının uygun olması sebebiyle en çok tercih edilen klimalar arasındadır.

Klimanızı kullanırken, Arçelik klimanızın bakımlarına dikkat etmezseniz klimanız arızalanır veya istediğiniz performansı vermeyebilir bu yüzden klimanızı en az 6 ayda bir defa bakım yaptırmalısınız.

Arçelik klima servisi karşıyaka şubesi olarak yaz aylarının başında ve kış ayının başında olmak üzere 2 defa klimanıza bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Klimanıza bakım yaptırmadığınız zaman klima filtrelerine dolan toz zamanla arçelik klimanızın filtrlerini tıkayacak ardından iç ünite içerisinde bulunan serpantinin de tozlanmasını sağlayacaktır.

İç ünitenin tozlanması demek size hava üflerken tozlu bir hava üflemesi demektir. Tozlu hava ile aynı ortamda kalan insanlar tozları nefesleri ile içine çektiği zaman hastalanma ihtimali ve ciğerlerinin iltihaplanma ihtimali artacaktır. Tozlardaki mikrop bize zamanla hastalık bulaştıracaktır.

Aynı zamanda Karşıyaka Arçelik Klimanızında performansında düşüklük yaşanacaktır, tozlanan iç ünite zamanla istediğiniz gibi havayı üflemeyecek içerisi ısınmayacak veya soğumayacaktır.

Karşıyaka Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolapları türkiyedeki en kaliteli buzdolaplarındandır, gerek iç hacmi gerekse yiyecekleri taze haliyle muhafaza etmesi sayesinde en çok tercih edilen buzdolaplarındandır.

Bazen buzdolaplarımız soğutmayabiliyor.

Buzdolabı neden soğutmaz?

Buzdolabı genelde hava kanallarının buzlanmasından dolayı hava akışı olmadığı için soğutmayabilir, hava kanallarının buzlarının eritilmesi için tüm buzdolabının içerisindeki malzemeler dışarı çıkarılıp, buzdolabının fişi 1 gün boyunca çıkarılmadır, bu süre zarfında buzdolabının hava kanallarındaki buz eriyeceğinden dolayı tekrardan çalıştırdığınızda buzdolabınız sıkıntısız çalışacaktır.

Eğer yine istediğiniz soğutmuyorsa daha fazla müdahale etmeden İzmir Karşıyaka Arçelik Servisini aramalısınız.

İzmir Karşıyaka Arçelik Servisi

İzmir karşıyaka arçelik servisi olarak yaptığımız işlerin arkasındayız, bize telefon edip bilgi alabilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Size en iyi hizmeti vermek için daima çalışıyoruz, son teknoloji ürünleri kullanıp olabildiğince hızlı ve kalite servis imkanı sunmaktayız.

Sending
User Review
5 (3 votes)

2 Comments

  1. Recep Mart 12, 2020
  2. Ali Nisan 24, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!