Karşıyaka Beko Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Karşıyaka Beko Servisi olarak Beko Klima, Beko Çamaşır makinesi, Beko Buzdolabı ve beko marka her türlü beyaz eşya ve klima tamir bakım ve onarım işleri yapılır.

İzmir Karşıyaka Servisi uzun zamandır sektörün içinden edindiği bilgi ve deneyimleri birleştirerek size en iyi hizmeti sunabilmek için çabalamaktadır.

Beko bir dünya markası sloganıyla kendisini bize sevdirmiş kaliteli ürünler yapan bir türk firmasıdır. Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi bu markada da bazen aksaklıklar olabiliyor. Böyle durumlarda yapılması gereken Karşıyaka Beko Servisini aramak ve servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Tamir ve onarımını yaptığımız cihazlar 1 yıl garantimiz altındadır.

Karşıyaka Beko Servisimiz tarafından tamir veya bakımı yapılan cihazın değiştirilen parçaları servisimiz tarafından garantilidir. Belirtilen süre içerisinde Beko Klima veya herhangi bir beyaz eşyanızda değiştirilen parça tekrardan arızalandığı zaman servisimiz tarafından ücretsiz olarak değiştirilir veya tekrardan onarılması sağlanır.

Beko İzmir Karşıyaka Servisi

Beko izmirde en sık kullanılan beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Kaliteli ürünleri ve uzun süreli teknik servis desteği ile birçok müşteri kazanmış ve onların memnuniyeti için çabalamaktadır.

Karşıyaka Beko Klima Servisi

Beko Klimaların genel olarak arızalanmasının veya performansının düşmesinin sebebi genel olarak bakımlarının düzenli olarak yapılmamasından kaynaklanmaktadır.

Periyodik olarak bakımı yapılan klimalar, bakımı yapılmayan klimalara göre daha kaliteli ve daha uzun ömürlü olmaktadır.

Klima bakımı ile merak ettiklerini aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz.

Klima Bakımı Nasıl Olmalı? Klima Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Yılda en az 2 defa klima bakımı yapılması gerekmektedir. Klimalarımızın içerisinde bulunan filtreler zamanla tıkanır ve klima yeteri kadar üflemez. Performans kaybı yaşayan klima daha iyi çalışmak için daha fazla enerji harcar buda elektrik faturanızı arttırmaktadır. 

Karşıyaka Beko Klima Servisi evinize geldikleri zaman klimanızın en ufak parçasına kadar söküp tamamen özel kimyasal ilaçlar ile dezenfekte edildiktan sonra tekrardan ilk günkü haline getirirler.

Bu bakım hem sizin sağlığınız hemde cebinizden çıkan para için önemlidir.

Sending
User Review
5 (1 vote)

One Response

  1. Samii Mart 12, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!