Karşıyaka Bosch Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

İzmir Karşıyaka Bosch Servisi her türlü Bosch Klima, Bosch kombi ve diğer beyaz eşyaların tamirini, bakım ve onarımını itina ile yapılır.

Bosch en çok piyasada mutfak ürünlerinde Bosch Bulaşık Makinesi, davlumbaz, fırın veya Bosch Çamaşır Makinesi olarak bulunmaktadır.

Her alanda başarılı olduğu gibi, iklimlendirme alanında da başarılı olan markanın Bosch Klimalarıda mevcuttur.

Tamir ve onarımını yaptığımız cihazlar 1 yıl garantimiz altındadır.

İzmir Karşıyaka Bosch Servisi olarak sizin için her türlü hizmete hazırız, söz konusu sizin için iyi olan herşey bizde Karşıyaka Bosch Servisinde mevcuttur.

Yapmanız gereken şey Karşıyaka Bosch Servisini aramak ve arızalanan cihazınızı bildirmeniz olacaktır. Servis kaydınızın ardından ilgili ekip arkadaşlarımız gün içerisinde evinize veya iş yerinize gelip arızayı tespit edip mümkünse olduğu yerde değilse atölyeye getirerek tamirini, onarımını yapacaklardır.

Arızalanan Bosch marka cihaz tamirinden sonra size geri getirilmeden önce telefon ile arayıp müsaitlik durumunuza göre getirilmektedir.

O an evde veya iş yerinizde değilseniz servis arkadaşlarımız sizin belirttiğiniz saatte aldıkları yere kadar getireceklerdir.

Bosch Servisi Karşıyaka

Bosch Servisi Karşıyaka olarak yıllardan beri izmir karşıyakada hizmet vermiş olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz, Karşıyaka halkına en iyi teknik servis hizmetini sunmak için uzman ekiplerimiz ve tecrübeli kadromuz ile size hizmet vermekten gurur duyarız.

Bosch Servisi Karşıyaka da hizmet vermeye başladıktan sonra Karşıyakada yaşayan insanlarımız daha hızlı ve daha kaliteli servis hizmeti almaya başladır, eskiden diğer komşu semtlerden ilgili servisin gelmesini beklemek yerine artık gün içerisinde hatta saatler içerisinde Bosch Servisi Karşıyakada hizmetinizdedir.

Karşıyaka Bosch Klima Servisi

Klimalar genelde arızalanmalarının sebebi düzenli ve kaliteli bakım yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Gün içerisinde en aktif kullandığımız cihazlardan bir tanesi olan Bosch Klimalar periyodik bakımları yapılmadığı takdirde sürekli olarak her klimada olduğu gibi performans düşüşü yaşayabilir veya arızalanabilir.

Karşıyaka Bosch Klima Servisi olarak sizin bu tarz durumlara düşmemeniz için elimizden geleni yapıyoruz, klimalarınıza periyodik bakımlarını yapıyoruz.

Klimalara bakım yapılmadığı zaman iç ünitede bulunan hava filtrelerine sürekli kullanımdan dolayı ve havada bulunan toz tanecikleri zamanla yapışır, bu filtreler temizlenmediği takdirde tozlardan dolayı tıkanacağı için Bosch klimanız ilk günkü performansını veremeyecektir.

Karşıyaka Bosch Klima Servisi bakım yaparken klimanızın tüm parçalarını itina ile temizler, iç aksamlarına özel kimyasallar ile dezenfekte ettikten sonra klimanız ilk günkü gibi kullanmaya hazırdır.

Bosch Karşıyaka Servisi

Bosch karşıyaka Servisi yerinde ve kaliteli hizmet sunmak için sürekli çabalar. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Evinize gelen servis elemanları ile herhangi bir sıkıntı veya memnuniyet durumunda telefon ile arayıp bildirmeniz hem bizim hem sizin açınızdan daha kaliteli işler çıkarabilmek için önemlidir.

Sending
User Review
5 (1 vote)

2 Comments

  1. Ali Mart 5, 2020
  2. Emre Mart 12, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!