Karşıyaka Mitsubishi Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Karşıyaka Mitsubishi Servisi olarak her türlü beyaz eşya, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi tamiratı itina ile yapılır. Mitsubishi Klima ve diğer ürünlerinde uzman ekibimiz ve deneyimli kadromuz ile karşıyaka halkının hizmetinizdeyiz.

Yılların vermiş olduğu deneyimlerimizi siz halkımıza sunmaktan memnuniyet duyarız.

Karşıyaka Mitsubishi Servisi olarak bize en çok gelen talepler Mitsubishi Klimalar üzerine, uzun kullanım ömrü ve yüksek performans sağlayan Mitsubishi Klimalar özellikle ülkemizde çok talep görmektedir.

Karşıyaka Mitsubishi Klima Servisi herhangi bir sorununuzda anında yanınızda olmak için hazırdır.

Karşıyaka Mitsubishi Servisi Yerinde Tamir Hizmeti

Karşıyaka Mitsubishi Servisi olarak herhangi bir cihazınız için aradığınız zaman, ilk önce hatanın tespiti ardından nasıl çözübileceğimizi belirlemek olur. Bunların ardından size ürünüzün ne kadar ücrete tamir olacağı söylenir ve mümkünse hemen olduğu yerde parça değişimi veya arızanın tamiratı yapılır.

Eğer ürününüzün daha detaylı incelenmesine veya atölye ortamında tamirine karar verirlirse, servis için gelen ekip arkadaşlarımız Mitsubishi Klimanızı veya ürününüzü alıp, atölyede tamir ettikten sonra size tekrardan teslim edeceklerdir.

Atölyemizden tamir edilerek geri getirilen her ürün, teslim edilmeden önce en ince ayrıntısına kadar kontrolleri ve testleri yapılmaktadır.

Karşıyaka Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klimalar her ne kadar sağlam ve performanslı olsada bu performansı uzun süre koruyabilmek için düzenli aralıklarda bakıma ihtiyaçları vardır.

Satın aldığınız Mitsubishi Klimanın filtrelerinin düzenli olarak temizlenmediği takdirde klimanız ilk günkü performansı sağlamayacak ve eskisi kadar evinizi veya işyerinizi soğutamayacak veya ısıtamayacaktır.

Genelde Klimam soğutmuyor, Klimam ısıtmıyor diye taleplerde bulunup bizi arayan müşterilerimizin klimalarına uzun süreden beri bakım yaptırmadığını görüyoruz.

Klimanız size soğuk veya sıcak hava vermek için bir gaz kullanır, bu gaz her ne kadar çok azda olsa uzun vadede klima performansına etki edecek derece azalır, Klima bakımı yapmaya gelen arkadaşlar klimanızı temizlemekle kalmaz üstelik gaz eksiklerini ve diğer bakım yapılması, incelenmesi gereken parçalarada müdahale ederler.

Karşıyaka Mitsubishi Klima Servisi olarak bakımlarımızı evinize geldiğimizde özel kimyasallar kullanarak öncelikle klimanızın iç ünitesindeki her parçayı özenle dezenfekte ederiz ardından serpantin kısmını iyice köpürttükten sonra, fanlarınıda fırça ile temizler durulayıp teslim ederiz.

Klimanızın dış ünitesi ulaşılabilecek bir noktada ise dış üniteyede görevli arkadaşlar bakımlarını yapıp size sanki ilk aldığınız gün gibi teslim ederler.

Klima bakımlarını aksatmanız dahilinde zamanla klimanız sizin sağlığınız içinde tehdit unsuru olacaktır, çünkü zamanla içerisinde toz biriken filtreleriniz klimanız çalışmaya başladığı andan itibaren gözünüzle göremeyeceğiniz kadar ufak şekilde havada uçuşarak sizin yutmanıza, ciğerlerinize girmesine sebep olacaktır. Bunun sonucunda hastalanabilir veya rahatsızlanabilirisiniz.

Daha temiz ve taze bir klima havası için Mitsubishi Klima Bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Klima bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır

Eğer sizde klima almak istiyorsanız veya klimanızı değiştirmek istiyorsanız Mitsubishi Klima işinizi görecektir. Detaylı olarak modelleri incelemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan mitsubishi klima modellerine bakabilirsiniz.

https://klima.mitsubishielectric.com.tr/tr

Sending
User Review
5 (1 vote)

Leave a Reply

Hemen Arayın!