Karşıyaka Vestel Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

İzmir Karşıyaka Vestel Servisi olarak her türlü Vestel marka beyaz eşya ve klima tamiri bakımı ve onarımı yapılır. İşinde uzman servis ustası kadromuz ile her zaman sizin isteklerinize hizmet vermek için buradayız.

İzmir Karşıyaka içerisinde her türlü Vestel Beyaz eşya ve Vestel Klima Bakımı itina ile yapılır, ilgili cihazın testleri ve kontrolleri yapıldıktan sonra sağlam bir şekilde teslim edilir.

İlgili cihazın aynı sorunu tekrar vermesi dahilinde teknik ekibimiz ücretsiz olarak aynı arızanın tamirini 1 yıl boyunca yapacaktır.

Tamir ve onarımını yaptığımız cihazlar 1 yıl garantimiz altındadır.

Vestel alanında öncü bir firma olarak rol almaktadır ama her beyaz eşya gibi bu ürünlerde arıza yapmaktadır ve yıllık periyodik bakımlara ihtiyaçları vardır.

Vestel servisi olarak arızaların genel sebebi kullanıların ürüne gerekli olan yıllık periyodik bakımı yaptırmadıklarından dolayı kaynaklanmaktadır. Daha kaliteli bir ürün ve performansa sahip olabilmek için Yılda en az 2 defa beyaz eşyalarınıza bakım yapmalısınız.

Size en iyi hizmeti verebilmek için son teknoloji ürünler ve cihazlar kullanıyoruz, en hızlı servis hizmeti bizdedir.

Karşıyaka Vestel Servisi olarak bizden daha iyi hizmet alabileceğiniz başka servis yoktur.

Karşıyaka Vestel Servisini arayıp servis kaydını oluşturduktan sonra evinize gelen servis elemanları yerinde hizmet verebilmek adına arızanın tespitini yapıp anında bulunduğu yerde tamir işlemini gerçekleştirmeye çalışacaklardır, eğer arıza düşünülenden daha fazla işçilik ve emek gerektiriyorsa atölyede tamiri ve bakımı yapılmak üzere götürülecektir. Arızanın durumuna göre atölyede cihaz 1 veya 4 iş günü kalmaktadır.

Evinize veya iş yerinize cihazı teslim etmeden önce servis elemanlarımız ilgili kontrol ve testleri yapacaktır, ardından size teslim ettikten sonra sizinde servis elemanlarımız ayrılmadan kontrolünü sağlamanızı isteyeceklerdir, herhangi bir sıkıntı yoksa servis elemanlarımız cihazı teslim edip gidecektir.

Evinize gelmeden önce servis elemanlarımız sizi telefonla arayıp evde olduğunuz saati öğrenip ona göre cihazınızı teslim edeceklerdir.

İzmir Karşıyaka Vestel Servisi

İzmir Karşıyaka Vestel Servisi olarak her türlü beyaz eşya tamirini garantili bir şekilde yapıyoruz, kullandığımız yedek parçalar A kalite yedek parçalardır, taktığımız yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamı altındadır, eğer tamir sonrası yedek parça tekrardan sıkıntı çıkarırsa ücretsiz olarak değiştilir ve herhangi bir ücret talep edilmez.

İzmir Karşıyaka Vestel Klima Servisi

Vestel klimalar her klimanın olduğu gibi bakıma ihtiyacı vardır, bakımı yapılmayan vestel klimalar zamanla ömrü ve performansı azalır, sizin cebinize ve sağlınıza zarar verir.

Vestel klimalara yılda en az 2 defa bakım yapılması gerekmektedir.

Bakımı yapılmayan klimaların zamanla filtreleri tozla dolmaktadır, tozla dolan filtreler belli bir süre sonra klimanızı rahat ve kaliteli üflememesine engel olacak ve içerisini istediğiniz ısıya getirmemesini sağlayacaktır.

Tozlanmış filtreler ile çalışan klima havaya gözle görülemeyecek kadar ufak toz parçacıkları üfleyecektir, bu parçalar zamanla nefes yollarımızda mikrop kapmasına ve hastalanmamıza sebep olacaktır. Ciğerlerimizde oluşan bu hastalıklar bizim sağlığımıza olumsuz etkileri olacaktır.

Karşıyaka Vestel Klima Servisi olarak sizin daha sağlıklı ve kaliteli yaşayabilmeniz için klimalarınıza bakım yapıyoruz.

Vestel Klimanını filtresini temizledikten sonra iç ünitenin tüm parçalarını dezenfektanlı su ile yıkıyoruz, ve klimanızın serpantin kısmını fırçalar ve özel kimyasallar aracılığı ile temizleyip size daha iyi bir klima teslim ediyoruz.

Sizde klimanızdan verim almak istiyorsanız İzmir Karşıyaka Vestel Klima Servisini arayınız.

Sending
User Review
5 (5 votes)

3 Comments

  1. Ali Şubat 24, 2020
  2. kadri Şubat 28, 2020
  3. Hayri Mart 12, 2020

Leave a Reply

Hemen Arayın!