LG Sirius Deluxe İnverter V Klima

LG Sirius Deluxe İnverter V, LG Klima üniteleri diğer ev eşyalarından ayrı olarak sağladıkları rahatlık kadar, estetik bir görünüm kazandırmak amacı ile de dizayn edilmiştir.   LG klimalar bulunduğunuz ortamın tasarımına, hatlara el ilave edilen elegant tasarım, akıllı ekran ve ayrıntılara verilmiş önem ile birlikte yeni bir soluk katacaktır.

Üstün Enerji Verimliliği
Aktif Enerji Kontrolü.
LG Aktif Enerji Kontrolü özelliği ile güçlü bir performans imkanı sunarken aynı zamanda verimli klima sistemi oluşturmanızı da sağlar. Aktif olarak kontrolünüz altında bulunan klima ile tasarruf elde etmenize destek olur.

İleri Filtre Teknolojisi
Plasmaster Iyonizer Plus.
3 milyonun üzerinde iyon sadece klimadan geçen havayı temizlemenin yanı sıra, etraftaki bütün zararlı maddeleri de yok eder.

Mikro Toz Filtresi
3M Teknolojisinden Güç Alır.
Gözle görülebilen ve görülemeyen zararlı maddeleri bir araya getiren ve üstün 3M teknoloji ile destek sağlanan mikro toz filtresi, düşük ses seviyeli yüksek hava akış filtresidir.

Tam Sessizlik 19 dB.
LG’ye özgün BLDC motoru ve eğimli fan teknolojisi ile LG Klimalar, diğer markaların ses seviyelerinin aksine dünyanın en düşük ses seviyesinde çalışır.

Optimize Hava Akışı
4 Yöne Salınım ve 3D Hava Akışı.
Güçlü Jet Cool özelliği, klasik klimalardan çok daha kısa sürede ve yüksek hızda soğutma çalışır.

Şık Tasarım
Modern & Dinamik Dizayn.
Led Aydınlatma: Yüksek görünürlüklü, elegant görünümü ve ince beyaz hatlarıyla kullanıcılara ilave konfor sağlar.
Modern Dizayn: Sade, şık ve dinamik dizaynıyla, kendine özgü bir modern görünüm sunar.

Üstün Enerji Verimliliği.

LG’nin devrim yaratan inverter teknolojisi, enerji tüketimini minimum düzeye indirirken güçlü ama sessiz bir performans sunar. 1. sınıf enerji verimliliği ile tasarruf ederken rahat bir ortamın keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilme imkanı sunmaktadır.*Teknik değerler modele göre farklılık gösterebilir.

İyileştirilmiş Eğimli Fan.
İkinci vorteksi küçültüp fan boyutunu artırarak hava çıkışı 15,5 CMM’ye kadar artılırılmıştır.

Aktif Enerji Kontrolünün Avantajı.
Aktif Enerji Kontrol Fonksiyonu, olayla bağlıtılı olarak sadece ihtiyaç duyduğu kadar soğutma yapmak şartıyla enerji tüketimi seviyesini kontrol etmenize imkan tanır.

Tam Sessizlik.
LG’nin özgün düşük titreşimli kompresörü, eğimli fanı ve daha akıcı çalışma sağlayan BLDC motor teknolojisi sayesinde LG Inverter klimalar, çok düşük ses seviyelerinde çalışır.*Teknik değerler modele göre farklılık gösterebilir.

4 Yöne Otomatik Salınım.
4 yöne salınım havayı hızlı bir şekilde birden fazla yöne ileterek ortamın her bir köşesinin soğumasını sağlar. Kanatçık ve Panjur ise belirtilen bölgeleri çok daha hızlı serin tutmak üzere soğuk hava akışını dikey ve yatay olarak dağıtacak bir şekilde ayarlanabilir.*Teknik değerler modele göre farklılık gösterebilir.

4 Yöne Otomatik Salınım.
Soğuk havanın yaşam analarına daha iyi dağıtılmasını sağlamak için hava akımlarını kontrol edebilir ve inanılmaz derecede çabuk soğutma hızlarına olanak tanır.

Yüksek Verimli Kompresör ve Ters Fan.
Rotary Kompresör ve Motor Verimliliği.
Kompresörlerde düşük hız en sık kullanılan aralıktır. Verimliliği artırmak için emiş hattı sayısı bire düşürülmüştür. Verimliliği daha fazla artırmada LG Inverter klimalarda bulunan DC motor diğer önemli faktördür.

Enerji Tüketim Ekranı.
İç ünitenizin üzerindeki ekrandan, enerji tüketim seviyelerinizi kontrol ederek tasarruf sağlayın. Serinliğin tadını çıkarırken LG’nin yenilikçi enerji tasarrufu teknolojisi sayesinde daha az elektrik tüketimi yapabilirsiniz.*Teknik değerler modele göre farklılık gösterebilir.

Enerji Tüketim Ekranı Nedir?
“LG Inverter klimaların tasarruf seviyesi nedir?” sorusuna cevap getiren teknoloji
Günümüzde insanlar inverter klimaların ne kadar verimli olduğu konusunda tam olarak net değiller. Bunun ilk sebeplerinden biri klima kullanımının getirdiği elektrik tüketiminin tam olarak bilinmemesidir. Kullanıcılar sadece elektrik faturaları ellerine geldiği zaman, klima kullanımının ücretini yaklaşık olarak görebiliyorlar.

Bileşenler
İç Ünite Ekranı.
İç ünite üzerindeki LCD ekran enerji tüketimini anlık kullanım ve toplam olarak göstermektedir. Kullanıcılar tek tuş ile birlikte tükettikleri enerji hakkında detaylı bilgi sahibi olurlar.

Uzaktan Kumanda.
Kullanıcı kontrol kumandası üzerinde bulunan “Energy Display” tuşuna bir kez dokunduğunda anlık, ikinci kez dokunduğunda da toplam enerji tüketimi görülebilmektedir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

Hemen Arayın!